ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ (BOŞ) HESAP YÖNETİMİ
Merhaba, üye girişi yapmak için tıklayın.
+90 282 654 48 83 - +90 532 373 99 77
Brülör Yedek Parça
Çorlu, Tekirdağ Daikin Klima Bayi, Ecostar Teknik Servis
USD: 6,865 TL EUR: 7,774 TL GBP: 8,677 TL

Hakkımızda

Heweso Bilgi Teknolojileri ve Yönetim Sistemleri Ltd. Şti.; 1999 yılından başlayan bilgi birikiminin 2005 yılında Biz Live Solutions’un web markası olarak hayat bulmasıyla ortaya çıkmıştır. Heweso markasının ilk başlangıç günlerinden itibaren ana faaliyet dalı ve ana hedefi Web Çözümleri sayesinde müşterilerinin karlılığını arttırmak olarak olmuştur.

Kısa bir süre içerisinde web çözümleri alanında bölgesinde lider duruma yükselen Heweso, ürün ve hizmetlerindeki kaliteyi her geçen gün arttırmıştır. Sektörel web yazılımları üreterek müşterilerinin daha sağlıklı sonuçlar ve yüksek kazançlar elde etmesini sağlamıştır. Heweso ürettiği kaliteli web yazılımlarını 2010 yılının başından itibaren bayiler aracılığı ile satarak bölgesinin dışına taşmıştır.

Müşteri portföyü sürekli artan Heweso gelen yoğun bayilik talepleri sonucunda 2011 yılında Biz Live Solutions’tan ayrılarak ticari faaliyetlerini Heweso Bilgi Teknolojileri ve Yönetim Sistemleri Ltd. Şti. devam ettirme kararı almıştır.

Heweso Bilgi Teknolojileri halen Sektörel web yazılımlarının bayilik kanalıyla satışını yapmaktadır, ayrıca E-Ticaret(Sanal Mağaza), Web Tasarım, Arama Motoru Optimizasyonu, İnteraktif CD & DVD, Web Sitesi Check-Up, Domain & Hosting alanlarında hizmet vermektedir.

Misyon

Heweso Bilgi Teknolojileri sürekli kazan kazan felsefesini ilke edinerek; tüm müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı kendisine görev benimsemiştir.

Vizyon

Heweso Bilgi Teknolojileri’nin en temel hedefi müşterilerinin karlılıklarını her geçen gün daha fazla arttırmaktır.

Galeri